+421 948 263 918

slovenská chránená dielňa


Teší nás, že vám môžeme predstaviť spoluprácu s jednou z najväčších chránených dielní na Slovensku! Je ňou SLOVENSKÁ CHRÁNENÁ DIELŇA.

SCHD_logo_v2016_1riadjpg


A že to nie je hocijaká chránená dielňa! Zo všetkých chránených dielní má najkomplexnejšiu a najširšiu škálu služieb a výroby. Zamestnáva prevažne ľudí so zníženou pracovnou schopnosťou, ktorí vykonávajú pre firmy jednorazovo i pravidelne služby a práce na rovnakej profesionálnej úrovni ako zdraví ľudia. Snaží sa zamestnávať najmä ľudí, ktorí už dlhodobo nemali pracovné uplatnenie a ľudí so zdravotným znevýhodnením. A ak by ste mali niekedy cestu okolo ich Piešťan, zastavte sa v ich showroome výrobkov a nakuknite aj na atmosféru tejto krásnej dielničky.


Kúpou eko vreciek z chránenej dielne dávate zmysel a prácu šikovným rukám výnimočných krajčírok s rôznym zdravotným znevýhodnením, za čo vám patrí veľké ĎAKUJEME.


Pre našich firemných zákazníkov táto spolupráca prináša možnosť nákupu eko vreciek Beniki napríklad aj v rámci náhradného plnenia. O aktuálnych podmienkach sa môžte dočítať i priamo na stránke Slovenskej chránenej dielne.


V prípade záujmu nákupu eko vreciek z rúk chránenej dielne nás, prosím, kontaktujte na info@beniki.sk alebo na telefónnom čísle 0948 263 918. Tešíme sa na spoluprácu :)